Miljøkontor

Arbeidet vårt er, sammen med lærerne og elevene, å skape et godt og trygt miljø for elevene på Godalen vgs.

Hva kan vi hjelpe deg med?

  • Samtaler
  • Konfliktmegling
  • Hjelp til kontakt med andre hjelpeinstanser
  • Sosiale aktiviteter
  • Forebyggende arbeid knyttet til bruk av rusmidler og kriminalitet
  • Godt skolemiljø

 

Kontakt oss

 Mari Bull-Njaa

 

E-post: mari.bull-njaa@skole.rogfk.no

Telefon: 97780886

Siri Hammer 

   

E-post: siri.hammer@skole.rogfk.no

Telefon: 47692094

  Laila Rød Buch

 

E-post: laila.rod.buch@skole.rogfk.no

Telefon: 90076506

Cathrine Færevåg Neresen

 

E-post: cathrine.farevag.neresen@skole.rogfk.no

Telefon: 47799282

 Vigdis Pladsen (Forus)

 

E-post: vigdis.pladsen@skole.rogfk.no

Telefon: 97094918

 Selma Tangen

 

E-post: selma.tangen@skole.rogfk.no

Telefon: 41575991

Du finner oss på kontoret i kantinen.

Til toppen