Skolens ledelse

Ledergruppa må gjerne kontaktes, men det kan mange ganger være like effektivt å kontakte skolens resepsjon:

Tlf. 51 92 37 00

E-post: godalen-vgs@skole.rogfk.no  

Besøksadresse: Østre Ring 55, 4015 Stavanger

Øyvind Sørhus - Klikk for stort bildeØyvind Sørhus

Rektor

 

Telefon: 51 92 37 01

Mobil: 90 57 64 63

E-post: oeyvind.soerhus@skole.rogfk.no

 Rita Varhaug Grimstad

Avdelingsleder for Elektrofag

Rektors stedfortreder

Telefon: 51 92 37 02

Mobil: 41 52 16 51

E-post: rita.varhaug.grimstad@skole.rogfk.no

Turid Dykesteen Gjerdevik - Klikk for stort bildeTurid Dykesteen Gjerdevik

Avdelingsleder for Faglig og sosialpedagogisk oppfølging, og innovasjon.

 

Telefon: 51 92 37 07

Mobil: 48 27 00 80

E-post: turid.dykesteen.gjerdevik@skole.rogfk.no

Thomas Nilsen - Klikk for stort bildeThomas Nilsen

Avdelingsleder for IKT, bibliotek, innovasjon og sjøhuset

 

Telefon: 51 92 37 48

Mobil: 97 19 29 40

E-post: thomas.nilsen@skole.rogfk.no

Bernt Soland 

Avdelingsleder for bygg og anleggsteknikk

  

Mobil: 90 59 70 75

E-post: bernt.soland@skole.rogfk.no

 Christel Marie Bøe

Avdelingsleder for administrasjon og service

 

Mobil: 91 83 09 74

E-post: christel.boe@skole.rogfk.no

 Anne Dorthe Ask

Avdelingsleder for Salg, service og reiseliv

 

Telefon: 51 92 37 06

Mobil: 46 83 57 72

E-post: anne.dorthe.magnus.ask@skole.rogfk.no

Anders Haga - Klikk for stort bildeAnders Haga

Avdelingsleder for påbygg, innføringsklassen, kombiklasser og lærlingskolen 

 

Telefon: 51 92 37 08

Mobil: 48 12 06 89

E-post: anders.haga@skole.rogfk.no

 Ørjan Andersen 

Avdelingsleder for Teknologi og industrifag 

 

 

Mobil: 91 73 65 15

E-post: orjan.andersen@skole.rogfk.no

Anne Solveig Frøiland Løndalen      

Avdelingsleder for Håndverk, design og produktutvikling og Frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign.

      

Telefon:  

Mobil: 93 48 38 30

E-post: anne.solveig.froiland.londalen@skole.rogfk.no

Til toppen